♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 16777191

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" 2zfmrug Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" Osbj43 Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" 14tsbr7 Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" Xkrixi
www.camp-rock.hareketforum.biz

Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
webmiss.
m.momsen.

m.momsen.
webmiss.

Kadın
Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" Vide
MesajKonu: Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu" Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 3:31 pm

Bordeaux maçının 90. dakikasında galibiyet golümüzü atan Sabri Sarıoğlu, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada hedefimizin UEFA Kupası finali olduğunu söyledi.

Sabri Sarıoğlu şöyle konuştu: "Öncelikle bütün takımı tebrik etmek lazım. İlk dakikadan son dakikaya kadar inanılmaz mücadele ettik, geriye düştük, öne geçtik, berabere oldu ama mücadeleyi bırakmadık.

Son dakikada da olsa kazanmayı bildik, golü benim atmam da benim için ayrı bir sevinçti. Son maçların moral bozukluğu vardı üzerimizde, bu maç dönüm noktası olacaktı. Bunu biliyorduk. Önümüzde uzun bir yol var, inşallah Şükrü Saracoğlu Stadı'nda final maçını oynayacağız.

Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Ben 15 senedir Galatasaray'dayım, takımım için varımı yoğumu sahada vermekten kaçınmadım. Hem benim için hem de takımımız için her şey daha iyi olacak.

Son haftalarda kötü mücadele ediyorduk, son olarak da ağır bir mağlubiyet aldık.

Benim yanlış anlaşılmadan dolayı üzerime gelen tepkiler vardı. Bazı çevreler beni taraftarın önüne yem atmak için taraflı yazılar yazıyorlar, ben bunların önünde eğilmeyeceğim ve göğüs gereceğim. Terimin son damlasına kadar sahada can verecek şekilde mücadele ediyorum.

Bülent Hoca ile yan yana oynama fırsatı da buldum. Benim için örnek teşkil eden oyuncuların başında gelir. Ben de inşallah Bülent Hoca gibi büyük başarılara imza atmak istiyorum."
https://gruphepsi-fanclub.hareketforum.net/index.htm

Sabri Sarıoğlu: "Hedef Şükrü Saracoğlu"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası