♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 16777191

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi 2zfmrug Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi Osbj43 Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi 14tsbr7 Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi Xkrixi
www.camp-rock.hareketforum.biz

Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
webmiss.
m.momsen.

m.momsen.
webmiss.

Kadın
Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi Vide
MesajKonu: Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi Fenerbahçe, Selçuk Şahin Ve Volkan Demirel İle Sözleşme Yeniledi Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:34 am

Fenerbahçe, iç transferde anlaşmaya vardığı kaleci Volkan Demirel ve Selçuk Şahin ile sözleşme yeniledi.

Samandıra Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın da hazır bulunduğu imza töreninde Selçuk Şahin 3, kaleci Volkan Demirel ise 4 yıllığına daha kendilerini sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Sportif Direktör Aykut Kocaman, imza töreninde yaptığı açıklamada, "İki önemli oyuncuyla sözleşme yeniliyoruz. Her iki oyuncu da Fenerbahçe formasıyla spor yaşantılarını devam ettirme kararı vererek çok doğru bir karar verdiler. Selçuk, 3 senelik yeni sözleşmeyle beraber Fenerbahçe'de uzun yıllar oynayan futbolcular arasına giriyor. Oyun kalitesini biraz daha artırarak, umarım Fenerbahçe'nin unutulmazları arasına girer. Aynı şeyi Volkan için de söylüyorum. Volkan da 4 yıllık sözleşmeye imza attı. İçimden geçeni öğrenmek isterseniz, doğrusu anlaşmaya varması bana göre biraz uzadı. Volkan da bugüne kadar gösterdiği performansın daha da üzerine çıkarak, Fenerbahçe'nin unutulmazları arasındaki yerini alacaktır. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Selçuk ve Volkan, kulübümüzde kalmak için ciddi bir irade gösterdiler. Kendilerini kutluyorum" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Kocaman, "Bundan sonra da transferlerimiz olacaktır. Selçuk da o mevkide bir oyuncu oynarken, buraya transfer oldu. Hiç kimsenin gocunmasına gerek yok. Herkes disiplin içinde, ciddi bir çalışma içinde o formaya layık olduğunu göstermeli. Bir oyuncu alınıyorsa, takımda o oyuncunun yerinde oynayan futbolcunun gocunmaması lazım. Transfer böyle bir şey. Ciddi bir çalışma ortaya koyarak gereğini yapması lazım. Ama Fenerbahçe'nin transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyebilirim" diye konuştu.

Volkan Demirel'in çok önemli bir eşiği geçtiğini belirten Kocaman, "Takımda 6 yabancının haricinde 5 yerli oyuncu oynayabiliyor. Yerli oyuncuların yüksek kalibreli olması lazım. Volkan takımımızda önemli bir eşiği atladı diye düşünüyorum" dedi.

Sarı-lacivertli futbolcu Selçuk Şahin ise, "Fenerbahçe'de 6 yılım geçti. Benim için çok önemli bir insanın yanında imzayı atıyorum. Aykut hoca benim için çok önemli bir insan. İki taraf için de hayırlı olur umarım. Fenerbahçe'nin hedeflerine katkım olursa, mutlu olurum. Volkan arkadaşımla uzun yıllar beraberdik, inşallah bundan sonra da devam ederiz. Sözleşmem sona erdiğinde Fenerbahçe'de oynadığım yıl bakımından Aykut hocayı geçecek olmam, benim için büyük bir onur. Böyle büyük bir camiada böyle uzun bir süre yer alabilmek büyük bir başarı. Fenerbahçe'de geride bıraktığım futbolculuk yaşantımda örnekler ve olumlu şeyler var. Bundan sonra da olumsuz şeyleri bir kenara bırakarak olumlu şeyleri artırmak istiyorum. Futbol yaşantım bittiğinde Fenerbahçe Selçuk olarak anılacak olmak büyük bir onur ve başarı" dedi.

Bir basın mensubunun 'Senin mevkine oyuncu transferi çalışmaları sürüyor. Bu konuda ne diyorsun?' sorusu üzerine Selçuk Şahin, "Fenerbahçe'ye katkı sağlayacak bir oyuncuya kapımız her zaman açık. Bu benim mevkiimde de olabilir, başka mevkide de olabilir. O yönetimin tasarrufu. Hayırlı olacaksa, yeni oyuncu inşallah olur" ifadelerini kullandı.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın 3 sene üst üste şampiyonluk sözünü gerçekleştirmek için çalışacaklarını kaydeden Selçuk Şahin, "Başkanımız 3 yıl üst üste şampiyonluk söyleminde bulundu. Bunu gerçekleştirecek olan biz oyuncularız. Zaten her sezona bu amaçla çıkıyoruz. Talihsiz birkaç şampiyonluk verdik. Geçen sene ise kötü geçti. Önümüzdeki 3 senede kaliteli oyuncularla bunu başarabilecek bir takımız" dedi.

Milli kaleci Volkan Demirel ise, Fenerbahçe'ye 4 yıl daha hizmet edeceği için onurlu ve gururlu olduğunu söyleyerek, "Sizlerle 7 senedir beraberdik, 4 yıl daha birlikte olacağız. 4 yıl daha Fenerbahçe'ye hizmet edeceğim için onurlu ve gururluyum. Emeği geçen herkese, sayın başkanımıza, İlhan beye, Ali Koç'a, Şekip Mosturoğlu'na ve Aykut hocaya teşekkür ediyorum. Bu uzun süren dönemde bana çok yardımcı oldular. Umarım onları utandırmam. Fenerbahçe'ye 4 yıl daha hizmet edeceğim için onurlu ve gururluyum" diye konuştu.

Transferinin gecikmesiyle ilgili olarak ise Volkan Demirel, "Futbolcuların en zor dönemleri, transfer dönemleridir. Ben de zor bir dönem geçirdim ama, sonunda hayırlısıyla bittiği için de mutlu oldum. Geçmiş geçmişte kaldı. Bu konuda ben de kulübümde de zorluk çekmiştir. Geçmişi değil, önümüzdeki dönemi konuşalım. Elinde bonservisi bulunan bir oyuncu olarak çeşitli takımlardan transfer teklifleri aldım Ama önce Fenerbahçe ile konuşmalıydım. Fenerbahçe bana 'Git' demeden gitmeyecektim. Fenerbahçe bana 'Kal' dedi ve Fenerbahçe'de kaldım" dedi.

Geçmişte yaptığı olumsuz hareketlerin aşırı Fenerbahçeliliğinden kaynaklandığını söyleyen Volkan Demirel, "Bir kaleci olarak olgunlaşma dönemine 25-26 yaşlarının sonlarında girildiğini düşünüyorum. Bundan sonra bu tür hareketler hiçbir şekilde tekrarlanmayacaktır" diye konuştu.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın verdiği 3 yıl üst üste şampiyon olma sözünü gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Volkan Demirel, "Elimizden geldiği kadar mücadele edip, başkanımızı mahcup etememeye çalışacağız. Başkanımız bize güvenerek bu sözü verdi. Onu mahcup etmeyeceğiz. Şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli futbolcular Selçuk Şahin ve Volkan Demirel, imza töreni sonrası basın mensuplarına birlikte poz verdi.

Kaynak : MTV Türkiye
https://gruphepsi-fanclub.hareketforum.net/index.htm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası