♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Merhaba Grup Hepsi Fanı
Sitemiz En Büyük Grup Hepsi Forumu'dur.Sizde Bu Kocaman Aileye Katılmak İstiyorsanız Hemen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Grup Hepsi Fan Club © 2010 | ♥Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 16777191

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim 2zfmrug fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Osbj43 fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim 14tsbr7 fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Xkrixi
www.camp-rock.hareketforum.biz

fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Vide
MesajKonu: fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 4:08 pm

Kendi ülkesi ve şehrinde gününü ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte geçirdiğini söyleyen Alex, "Uzakta olduğumuz 11 ayı bu 1 aya sıkıştırmaya çalışıyoruz" dedi. Alex Türkiye'de ve Brezilya'dayken en çok neyi özlediği yolundaki soruya ise, "Brezilya'da olduğum zamanlarda Türkiye'deki günlük yaşantımı özlüyorum. Çünkü, hayatım ve düzenim şu anda Türkiye'de. Burada olduğum zamanlarda o düzeni özlüyorum açıkçası. Buraya tatil için geliyoruz. Türkiye'de olduğum zaman ise, Brezilya'da da Türkiye'de olan imkanlarımı yaşatmak gerek diye içimde bir özlem kuruyorum" şeklinde yanıt veren Alex, ancak futbolu bıraktıktan sonra Türkiye'de yaşamını sürdürmek gibi bir düşüncesinin olmadığını, yaşantısına Curitiba'da devam edeceğini yineleyerek, "Türkiye'ye, Türk insanına, İstanbul'a, Fenerbahçe'ye bayılıyorum, hayranlık duyuyorum. Fakat bu kesinlikle kafamda karar aldığım bir konu ki, yaşantıma burada devam edeceğim. Futbol yaşantım boyunca ve Fenerbahçe bana dayanabildiği sürece de Fenerbahçe'de kalmak istiyorum. Bir gün gelir de Fenerbahçe 'Alex'le olmaz, artık devam etmez' dediği anda da buraya gelip, futbolu bıraktığımda da yaşantıma burada devam edeceğim" diye konuştu. Alex, çocuklarının geleceği konusundaki düşüncelerini anlatırken ise, "Çocuklarımın eğitimlerini Türkiye'de, İstanbul'da almaları, büyümeleri harika. Futbol oynadığım süre içerisinde, kalabildiğim en uzun süre Türkiye'de kalmak, kızlarım ve onların eğitimleri açısından da gayet olumlu diye düşünüyorum" diye konuştu. Alex; sahada kaptanın kendisi, ama evde kaptanın eşi olduğunu belirterek, "Evde emirleri veren sadece o. Evde ben emirleri ondan alıyorum" diye konuştu.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 2:43 pm

hımm saoll
qÜLin*ErqÜL
G.H Fan Club |Hepsi Bağımlısı
   G.H Fan Club |Hepsi Bağımlısı
qÜLin*ErqÜL

Kadın
MesajKonu: Geri: fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 12:38 pm

sAOl
https://gruphepsi-fanclub.hareketforum.net
Sarışın-Sheqer
G.H Fan Club |Hepsi Tutkunu
   G.H Fan Club |Hepsi Tutkunu
Sarışın-Sheqer

Kadın
MesajKonu: Geri: fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:43 pm

saol
https://gruphepsi-fanclub.hareketforum.net/index.htm
TatLu KıZ
Siteden Kovuldu

Siteden Kovuldu
TatLu KıZ

Kadın
MesajKonu: Geri: fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 12:21 pm

saol
http://grup-hepsicileriz.yetkinforum.com/forum.htm

fenerbahçe istediqi sürece fenerbahçe'deyim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası